O NAS

by admin

Firma StallmiX to  bezpośredni producent nowoczesnych ogrodzeń i balustrad ze stali z profili zamkniętych. Zapewniamy satysfakcję każdego klienta, uwzględniając: kolor, wymiary oraz inne cechy. Nieskomplikowane i sprawdzone rozwiązania umożliwiają samodzielny montaż bez udziału fachowców. Wszystkie wykonywane przez nas elementy mogą być cynkowane na życzenie klienta w połączeniu z malowaniem proszkowym  zapewniają najwyższy standard odporności antykorozyjnej i wyglądu. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, gwarantujemy darmowe pomiary i wycenę.

 W naszej ofercie znajdą państwo mnóstwo różnych wzorów przęseł, bram skrzydłowych i przesuwnych oraz balustrad, które znajdują zastosowanie we wnętrzach domów, mieszkań, firm jak i również na zewnątrz np. balkonach.

Główny obszar naszej działalności  to Śląsk, po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienia  z pozostałych części Polski.

Polityka Prywatności:

Oferta produktów prezentowanych na tej witrynie internetowej nie stanowi oferty firmy StallmiX  w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarte na niej zdjęcia prezentują wyłącznie formę poglądową oraz styl produkowanych przez nas towarów i mają charakter informacyjny, mający na celu promowanie naszych wyrobów. Stale rozwijająca się firma, która wdraża ciągle nowe projekty, nie jest w stanie na bieżąco aktualizować strony. Do każdego wykonywanego elementu podchodzimy indywidualnie , spełniając każde marzenie klienta.

ZADOWOLONY KLIENT

Państwa zadowolenia to sprawa najważniejsza.. Każdy z naszych produktów jest wykonywany z dużą dokładnością i starannością.


DARMOWY TRANSPORT I POMIAR

Zapewniamy darmowy transport zamówionych elementów, a po uzgodnieniu szczegółów także pomiar w domu klienta

KONTAKT Z NAMI

Odpowiadamy na każde zapytanie jak szybko to możliwe.Zachęcamy do kontaktu tel. lub poprzez Email