Jak zamówić? Odpowiadamy

by admin

Jeżeli chcecie państwo zamówić lub poznać cenę wykonywanych przez naszą firmę elementów, po niżej przedstawiamy w kilku krokach jak to zrobić.

Krok 1: Jesteś już na naszej stronie. Z MENU proszę wybrać co państwa interesuje. Wszystko zostało podzielone na kategorie, a zdjęcia podpisane kolejno wg typów SMB-1 , SMB-2 itd . Po znalezieniu interesującego nas wzoru przechodzimy do kolejnego kroku.

Krok 2: Interesujący nas wzór wysyłamy poprzez formularz kontaktowy ze strony lub SMS z prośbą o podanie ceny. Otrzymują Państwo od nas wiadomość zwrotną z ceną za mb balustrady. Podana cena to standardowo cena za wykonanie, cynkowanie ogniowe, malowanie proszkowe oraz montaż. Jeżeli zaś nie znaleźliście Państwo interesującego wzoru u nas, a posiadacie własny (np. z Google lub od sąsiada), proszę zdjęcie wysłać w wiadomości. Wycenimy wg państwa wzoru. Niektóre pokazane zdjęcia na naszej stronie są to zdjęcia poglądowe zapożyczone z Google, ale także nasze realizacje, które można w dowolny sposób konfigurować, zmieniać grubości profili, ich ilość itp.

Krok 3: Jeżeli cena podana przez naszą firmę państwa satysfakcjonuje, wtedy już wymagany jest tel do nas lub wiadomość w celu ustalenia szczegółów , takich jak: adres pod który należy przyjechać na pomiar, przybliżony czas oczekiwania itd.

Krok 4: Po wykonaniu szczegółowych pomiarów , zostaje do państwa wysłana oferta wykonawcy określająca w szczegółach , jaki wzór państwo wybrali, z czego jest zrobiony, cena bez montażu i cena z montażem jeżeli taka opcja została wybrana.

Krok 5: Jeżeli oferta zostanie zaakceptowana przez zamawiającego zostaje spisana umowa na wykonanie elementów, i pozostaje nam czekać na dostarczenie zamówionia.

Po więcej szczegółów mimo wszystko zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w siedzibie firmy.

Related Posts